EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSlovakSpanish

PYRAMÍDY, ICH VÝZNAM A SILA

VYUŽITIE PYRAMIDÁLNEJ ENERGIE PRE UDRŽANIE ZDRAVIA

Aj keď má pyramidálna energia mnohoraké využitie, napríklad na konzervovanie potravín, sušenie ovocia, byliniek, regeneráciu rastlín atď., najdôležitejšie pre nás je, ako si môžeme pomocou pyramíd zregenerovať organizmus a prinavrátiť zdravie. Pyramidálna energia totiž lieči, regeneruje a reguluje samouzdravovacie procesy. Stovky pokusov potvrdili, že pravidelné používanie pyramíd k liečbe spôsobuje celkové ustúpenie aj závažnejších chorôb, nielen ich príznakov.
Osobám so zvýšeným krvným tlakom tlak znižuje, veľmi nízky zasa upravuje do normálu. Obéznym ľuďom pomáha pri odtučňovaní a navyše:

  • Prečisťuje myslenie, zvyšuje koncentráciu, inšpiráciu, pomáha pri hľadaní riešenia problémov, má protistresové účinky
  • Harmonizuje krvný tlak, srdcovo-cievny i hormonálny systém
  • Podporuje metabolické procesy, pomáha pri odtučňovaní
  • Ničí baktérie, zvyšuje obranyschopnosť organizmu
  • Zlepšuje stav nervového systému, ukľudňuje, uvoľňuje
  • Postupne odstraňuje reumatické i iné bolesti
  • Zlepšuje hojenie rán a zlomenín
  • Už po 45 minútach pod pyramídou človek pociťuje nárast energie, ako po hlbokom niekoľkohodinovom spánku a niekoľko dní je svieži aktívny a v dobrej nálade.

Pri nedostatku energie

Stačí prikladať malú pyramídku z krištáľového skla na solar plexus. Po niekoľkých minútach pocítite príliv kozmickej energie. Podobne je možné priložiť dlaň na vrchol pyramídy a nechať prúdiť do tela kozmickú energiu. Už sme spomínali aj osvedčený recept položenia pyramídky pod posteľ priamo pod miesto solar plexu – treba ju však správne nasmerovať S-J. Údajne to pomáha zvýšiť nielen energetický potenciál človeka, ale aj sexuálnu potenciu.

Zdroj: http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=magazinearticlepage&article=38


Uzdravuje

Výskumy liečivého fenoménu pyramíd neustávajú na celom svete. V brazílskom Sao Paulo  vznikol jeden z prvých  inštitútov, ktorý ponúka terapiu energiou pyramíd. Liečia sa tu neurózy, reumatické bolesti a migrény, vedú poúrazové rehabilitácie a reguluje látková výmena.
Základné liečivé účinky pyramíd spočívajú v zlepšení odolnosti  a povzbudení činnosti vnútorných orgánov. Ich  hlavnou úlohou je regulácia procesov, prebiehajúcich v organizme, preto má zvýšiť alebo znižovať krvný tlak (v závislosti od potreby) a zvyšovať alebo znižovať tvorbu žalúdočných štiav.  Liečivá energia pyramídy sa kumuluje v 1/3 jej výšky a preto by sa mal chorý orgán ocitnúť práve v tejto výške. Niektorí vedci tvrdia aj to, že žiarenie špica pyramídy povzbudzuje sexuálnu energiu. Na Slovensku existuje niekoľko stredísk, ktoré tiež využívajú liečivú silu pyramídy pri relaxačno-liečebných pobytoch.

Zdroj: http://www.lady.sk/index.php?id=1742

Meditačná pyramída v Motýľom dome

pyramídaSúčasťou Motýlieho domu je aj meditačná pyramída dostupná pre jednotlivcov aj skupinky. Energeticko-informačné pole pyramídy zasahuje do tých najhlbších častí nášho tela, preto môže byť pobyt v pyramíde nielen liečivý, ale má aj harmonizačné účinky na celkovú energiu a rovnováhu tela. Meditačnú pyramídu môžete využiť na meditáciu, odpočinok, relaxáciu či cvičenie. Prípadne v nej môžete aj niekoľko dní pobudnúť, načerpať liečivú silu, jednoducho zažiť jej energiu a pôsobenie na vlastnej koži.

Mnoho ľudí už nadobudlo pozitívnu skúsenosť počas pobytu v pyramíde a zistili, že po tom, čo spali v pyramíde sa cítili zrelaxovanejší, harmonickejší a stačilo im spať kratšie.

Viac info o liečivej sile pyramídy TU.