Predajná galéria

Predajná galéria obrazov, dverí a stolových dosiek

Výber funkcionalistických abstraktných obrazov, stolov (stolových dosiek) a dverí (obojstranný kynetický abstraktný obraz) na premenu prostredia umením a podporu pri aktívnom formovaní výnimočných osobných kvalít. Vhodné pre zvýšenie harmónie v prostredí bytu, rodinného domu a tiež na zvýšenie pracovnej výkonnosti v profesionálnej sfére.

  • Motýlí dom reálne funguje ako živá galéria pôsobením obrazov na aktiváciu vedomia, jeho používaním a uprednostnením pozitívneho pôsobenia emócii a pocitov a ich pozitívneho priemetu do podvedomia a tiež experimentálne abstraktné prostredie, kde sa možno zoznámiť s fenoménom funcionalisticky zameraného abstraktného umenia, kde abstraktné obrazy slúžia ako úložisko jednotlivých konkrétnych vlastností života.
  • Vytvárajú prostredie v izbe alebo inom osobnom priestore, pričom sa tieto nové vlastnosti života prirodzene miešajú s vlastnosťami návštevníkov hotela počas ich pobytu.

Naša predajná galéria zároveň ponúka priestory pre Vašu realizáciu. Príďte si posedieť do príjemného prostredia, inšpirovať sa obrazmi súčasných maliarov a namaľovať si vlastný obraz.

Máte k dispozícii všetky prostriedky (farby, plátno, inšpiráciu…). Alebo si môžete doniesť kus vlastného nábytku napr. stolík.

 

VIAC PRODUKTOV A INFO – TU

Ponúkame Vám umenie, funkčnosť a estetiku zabalenú v jedinom predmete, ktorého sa denne niekoľkokrát dotknete, a ktorý bezprostredne vnímate ako súčasť svojho blízkeho priestoru. Ponúkame umenie na dverách a obrazy, ktoré majú schopnosť meniť Vaše vlastnosti, náladu, vzťahy…

Ponúkame Vám širokú paletu námetov (aj viacerých na jednom mieste) na dverách – pohyblivých obrazoch a obrazoch, ktorých rozmery sa môžu pohybovať až do niekoľkých metrov. Všetko závisí od Vašej predstavy a požiadaviek. Naše produkty sú vhodné pre byt, dom, kanceláriu, spoločenský priestor alebo akýkoľvek iný priestor, ktorý túžite zmeniť.

Je to najefektívnejšia forma moderného designu poskytujúca smerovanie interiéru pre konkrétny účel využitia – v kancelárii sa zvýši výkon, v rodinnom dome a v byte dochádza k vzájomnému vyladeniu priestorov a v interiéri izby sa funkcionalita premieta v podobe podpory formovania originality osobnosti a pôsobí motivačne na aktívnejšie dotváranie osobných kvalít, ktoré v štruktúre osobnosti absentujú a od určenia účelu prostredia, a v prípade osobných priestorov od typu osobnosti závisí výber vhodných obrazov a dverí.