Výstava obrazov- Aukcia týždňa

Hotel Galéria  je aj prostredím aukčného predaja výtvarných diel autora Motýlieho domu. Neodškriepiteľnou výhodou pre klienta je fakt, že sa tu zorganizuje prítomnosť viacerých záujemcov o dielo v jednu a tú istú chvíľu. Predajná cena teda nevzniká kompromisom medzi subjektívnymi predstavami predávajúceho a kupujúceho, ale v strete ponúk viacerých kupujúcich. Dosiahnutá cena je teda najbližšie k objektívnej trhovej hodnote diela. Ale aj kupujúci sú v oveľa lepšej situácii, než v obyčajnom obchode. Z „hromadnej“ povahy aukčného predaja totiž logicky vyplýva, že vyvolávacie ceny musia byť stanovované podľa princípu precedensu. Nezdôvodnené cenové výkyvy sú teda menej časté, pretože ceny musia rešpektovať objektívny, reálnymi predajmi potvrdený „kurz“  umelca. Hotel Galéria ponúka predovšetkým abstraktný expresionizmus.

 

Sloboda a láskaAUKCIA pre obraz: SLOBODA A LÁSKA V Bratislave.
Trvá od 23.mája 2017 do 31.augusta 2017

Vyvolávacia cena: 1000€
Aktuálne cena k 23.05.2016: 1000€

PODMIENKY aukcie:

  • Špecifiká nákupu prostredníctvom internetovej aukcie je v tom, že si sami môžete určiť cenu, akú ste ochotní za daný predmet zaplatiť.  Vyvolávacia cena uvedená pri jednotlivých obrazoch v internetovej aukcii, ktorou každý predmet začína, je stanovená na základe posúdenia našich odborníkov a predstavuje len časť odhadnej ceny daného obrazu. Pokiaľ sa vám teda podarí získať daný predmet za vyvolávaciu cenu, prípadne s minimom prihodení, urobili ste veľmi výhodný obchod. Ceny sú všeobecne určované podľa aktuálnej ponuky a dopytu.
  • Vaše návrhy na cenu nám prosím zasielajte na mailovú adresu: info@hotelgallery.eu, spirit.hotel1@gmail.com. Cena bude na stránke denne aktualizovaná, na základe Vašich ponúk.
  • Po ukončení aukcie, budeme rozposielať správy a preto vás prosíme o Vaše základné údaje, ako meno a adresu
  • Po vydražení obrazu, ste povinný uhradiť sumu na číslo nášho účtu, ktorý Vám zašleme mailom

ĎAKUJEME a želáme Vám príjemne draženie

 

 

„Zo všetkých druhov umenia je najťažšia abstraktná maľba. Aby ste ju zvládli, musíte veľmi dobre maľovať, musíte mať cit pre kompozíciu a farby a musíte byť skutočným básnikom.“