EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSlovakSpanish

Hotel

 

hotelHOTEL GALÉRIA BRATISLAVA (“Motýlí Dom”) sa nachádza v blízkosti Hlavnej železničnej stanice (cca. 5 min.) je vhodným miestom dovolenkového i pracovného pobytu najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú optimálne dopravné spojenie a blízkosť centra mesta (cca. 15 min.)

Hotel je svojim nápaditým rozprávkovým vzhľadom a avantgardným architektonickým riešením v súčasnosti raritou Bratislavy.
Hotel je orientovaný na umenie a pestovanie zdravia a krásy. Je zaradený v zozname najunikátnejších stavieb sveta na 45. mieste.

Naši klienti majú možnosť vyskúšať si na vlastnej koži relaxačné pôsobenie moderných abstraktných obrazov priamo na izbe , ktoré boli vybrané na základe pozitívneho pôsobenia na ľudské podvedomie. Obrazy na izbách optimálne pôsobia so zámerom uplatniť silu moderného umenia.
Jednotlivé výtvarné diela sú súčasťou predajných výstav.

Hotel ponúka pre svojich klientov výnimočný bonus, ktorými sú prvotriedne doplnky výživy z výberu 100. najdôležitejších za veľkoobchodné ceny (50% zľavy)!

Motýlí dom je tu pre Vás pripravovaný už 30 rokov. Autor Motýlieho domu je zároveň tvorcom nového prúdu umenia a so svojím tímom sa nepretržite venuje výberu a tvoreniu umenia motivujúceho pestovanie nových osobných kvalít, praktickému uplatňovaniu nových vedeckých poznatkov, umožňujúcich zvyšovať tvorivosť a využívať vedomie na rozvíjanie ideálu krásy, mladosti a zdravia intelektuálných schopnosti (mužského / ženského) šarmu a hojného pránického vyživovania. Umenie predstavuje novodobý prostriedok, nový prúd pre dotváranie inšpirujúceho prostredia, bytu, pracoviska /obrazy, stoly, dvere, interiérové prvky/ pre doladenie interiéru a zároveň ako zdroj informácií a pocitov, umožňujúcich rozvíjať svoju tvorivosť, vnímať a používať svoje vedomie ako oslobodzujúcu, tvorivú nadstavbu mysle.

Rovnako už 30 rokov funguje osobitný tím s vlastnou komornou výrobou doplnkov výživy, zriadenou za účelom cenovej dostupnosti, nenávykovosti a ich vysokej účinnosti. Komorná výroba využíva plnohodnotné množstvá a kombinácie účinných látok z cca 200 prírodných extraktov a byliniek na efektívne odstránenie príčin zdravotných problémov, vyladenie kondície a mentálnych schopností spolu s uplatnením najnovších poznatkov klasickej a alternatívnej medicíny. Odborný tím úzko spolupracuje s profesionálnymi terapeutmi, výživovými poradcami a priebežne sa venuje objavovaniu noviniek alternatívej medicíny zvyšujúcich efekt (bioinformačné ošetrenie, tachyonizácia), ich certifikovaniu a zaradeniu do výroby.

Doplnky stravy, vyladenie psychiky, motivácia umením spolu vytvárajú celkom nové možnosti pre pestvanie krásy, zdravia a novú kvalitu života vôbec.
V hoteli sa uskutočňujú prednášky o pránickej výžive s Petrom Starcom, slovenským pránikom:VIDEO

Ako môžete využiť pobyt v Motýlom dome na svoje obohatenie?

-Informácie o aktivitách, možnostiach, novinkách a podujatiach v Bratislave

-Možnosť sprístupnenia videí, výnimočných prednášok, hudby pre Váš smartfón /na recepcii/

-Mapy, taxi služby, zaujímavé miesta Bratislavy, autobusové, vlakové, lodné spojenia

-Využitie doplnkov výživy a ich účinných látok

-Skúsenosti s odstraňovaním príčin zdravotných problémov a zvýšenie kondície, imunity,

– K dispozícií novinky pre krásu a zdravie : Výber účinných kombinácií 100 prírodných látok využívajúcich klasickú aj alternatívnu medicínu, orientované na maximálnu účinnosť, bez návykovosti pri minimálnej cene.

– Vedecké články, vybrané vône, ich vplyv na vedomie, knihy na rozvoj osobnosti, hudba, obrazy, filmy na tvorbu prostredia

-Obrazy, dvere a interiérové prvky ako obrazy na vyladenie interiéru a Feng-shui

– Možnosť namodelovania inšpirujúceho prostredia bytu, pracoviska pre aktívne pestovanie pozoruhodných vlastností a rozvíjanie zmyslu pre krásu a osobné šťastie.

-Získanie poznatkov a skúseností s používaním vedomia (jeho činnosti na kvantovej úrovni) ako najsilnejšieho nástroja pre utváranie budúcnosti pre rozvoj intelektuálnych vlastností.

 

Využite :)

Možnosti vzdelávania, umenia a nové poznatky z oblasti pestovania zdravia, krásy a mladnutia. Možnosti maľovania vlastného alebo spoločného obrazu inšpirované galériou hotela, ktorá je hlavnou časťou motýlieho domu. Možnosť absolvovať pri pobyte alebo návšteve hotela priamo pohovor na prihlásenie sa do zábavnej formy vzdelávania na pestovanie krásy, zdravia a mladnutia.

Finančne celkom nenáročné vzdelávanie s významným, pozoruhodným a osobným prínosom. PODMIENKOU JE DOBRÝ ZDRAVOTNÝ STAV na odstraňovanie potencionálnych zdravotných problémov a príčin, ktoré by mohli v budúcnosti vzniknúť alebo nastavujú proces starnutia.

 

 

Hotel Gallery: spirit.hotel1@gmail.com