EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSlovakSpanish

Hotel

 

 

hotelHOTEL GALÉRIA BRATISLAVA (“Motýlí Dom”) sa nachádza v blízkosti Hlavnej železničnej stanice (cca. 5 min.) je vhodným miestom dovolenkového i pracovného pobytu najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú optimálne dopravné spojenie a blízkosť centra mesta (cca. 15 min.)

Hotel je svojim nápaditým rozprávkovým vzhľadom a avantgardným architektonickým riešením v súčasnosti raritou Bratislavy.

Hotel je orientovaný na umenie a pestovanie zdravia a krásy. Je zaradený v zozname najunikátnejších stavieb sveta na 45. mieste.

Naši klienti majú možnosť vyskúšať si na vlastnej koži relaxačné pôsobenie moderných abstraktných obrazov priamo na izbe , ktoré boli vybrané na základe pozitívneho pôsobenia na ľudské podvedomie. Obrazy na izbách optimálne pôsobia so zámerom uplatniť silu moderného umenia.
Jednotlivé výtvarné diela sú súčasťou predajných výstav.

Hotel ponúka pre svojich klientov výnimočný bonus, ktorými sú prvotriedne doplnky výživy z výberu 100. najdôležitejších za veľkoobchodné ceny (50% zľavy)!

Motýlí dom je tu pre Vás pripravovaný už 30 rokov. Autor Motýlieho domu je zároveň tvorcom nového prúdu umenia a so svojím tímom sa nepretržite venuje výberu a tvoreniu umenia motivujúceho pestovanie nových osobných kvalít, praktickému uplatňovaniu nových vedeckých poznatkov, umožňujúcich zvyšovať tvorivosť a využívať vedomie na rozvíjanie ideálu krásy, mladosti a zdravia intelektuálnych schopností (mužského/ženského) šarmu a hojného pránického vyživovania. Umenie predstavuje novodobý prostriedok, nový prúd pre dotváranie inšpirujúceho prostredia, bytu, pracoviska /obrazy, stoly, dvere, interiérové prvky/ pre doladenie interiéru a zároveň ako zdroj informácií a pocitov, umožňujúcich rozvíjať svoju tvorivosť, vnímať a používať svoje vedomie ako oslobodzujúcu, tvorivú nadstavbu mysle.

Rovnako už 30 rokov funguje osobitný tím s vlastnou komornou výrobou doplnkov výživy, zriadenou za účelom cenovej dostupnosti, nenávykovosti a ich vysokej účinnosti. Komorná výroba využíva plnohodnotné množstvá a kombinácie účinných látok z cca 200 prírodných extraktov a byliniek na efektívne odstránenie príčin zdravotných problémov, vyladenie kondície a mentálnych schopností spolu s uplatnením najnovších poznatkov klasickej a alternatívnej medicíny. Odborný tím úzko spolupracuje s profesionálnymi terapeutmi, výživovými poradcami a priebežne sa venuje objavovaniu noviniek alternatívej medicíny zvyšujúcich efekt (bioinformačné ošetrenie, tachyonizácia), ich certifikovaniu a zaradeniu do výroby.

Doplnky stravy, vyladenie psychiky, motivácia umením spolu vytvárajú celkom nové možnosti pre pestvanie krásy, zdravia a novú kvalitu života vôbec.
V hoteli sa uskutočňujú prednášky o pránickej výžive s Petrom Starcom, slovenským pránikom:VIDEO

Ako môžete využiť pobyt v Motýlom dome na svoje obohatenie?

Ideály, Zdravie, Krása, Mladosť, Duševné schopnosti, Osobné kvality.

Realizačné motivačné inšpirujúce prostriedky a nástroje na uskutočňovanie a preberanie a rozvíjanie ideálov dosahovaných najlepšími z najlepších:

  • najvýznamnejšie kombinácie a zostavy prírodných látok zlúčených v ucelenom komplexe doplnkov výživy spájajúcich silu učinných látok homeopatického záznamu princípu autopatie, cieleného kvantového záznamu využívajúcich prírodné látky ako nosič nesúci živú realitu ideálu zdravia, krásy, mladosti… vhodnú pre preberanie vlastným kvantovým vedomým a jeho tvorivé uplatňovanie a pestovanie osobných kvalít

– najnovšie súvisiace vedecké poznatky a skúsenosti s používaním kvantového vedomia

- texty piesní s vybraným hudobným pozadím pre individuálne karaoke na rozvibrovanie buniek tela a ich

- zjednotenie sa s ideálmi krásy a zdravia, príjemné zoznámenie s princípmi a zákonitosťami fungovania kvantového vedomia a univerza a ich využívania na zvyšovanie kvality života

 

  • interiérové prvky využívajúce umenie funkcionalistickej abstrakcie pracovné odpočinkové stolíky dvere
  • obrazy prepájajúce prostredníctvom zraku osobne s vedomím celku a jeho ohromujúcimi možnosťami pre pestovanie kvality života

 

Všetky uvedené informácie sú komplexom skúseností lekárov, liečiteľov, pránikov, umelcov a expertov na top životný štýl.

Objasňujú ako sa stať autorom seba a nezasahujú do lekárskej starostlivosti.

Život ochraňujúce a rozvíjajúce zostavy prírodných látok a prebudenie vedomia, jeho správne používanie pri sebapestovaní dokážu spolu hotové zázraky.

Okrem komplexného plnohodnotného zastúpenia prírodných účinných látok prípravky využívajú aj najnovšie poznatky kvantovo-fyziologickej regenerácie tela a vyladenia vedomia s ideálom vnútornej a telesnej krásy, mladosti a zdravia.

Skúsenosti, najnovšie informácie a kombinácie progresívnych zostáv prírodných látok sú zhromažďované, skúmané a optimalizované v nových prípravkoch a pohotovo vyrábané uceleným systémom EÚ Tachyon Technology Pharm s 30 – ročnou tradíciou.

Motýlí Dom (Hotel Galéria) je súčasťou tohto nezvyčajného projektu, je prostredím pre získavanie osobných skúseností a má akreditované vzdelávanie na tvorivé.

Jednotlivé zostavy sú k dispozícií na recepcii hotela za mimoriadne priaznivú cenu.

Zostava na srdce a cievy súčasne pôsobí regeneračne na kĺbové lôžka chrbticu a pokožku
SRDCOVO – CIEVNY KOMPLEX 250 - € 10,80

Pri riziku infarktu je dobré spočiatku začať v kombinácií s prípravkom EINSTEIN GINKO - € 10,00 Ginko Biloba rozťahuje cievy.
Podporné prípravky: DMAE 100 – € 9,70 – znižuje nervozitu a zlepšuje náladu, pri výskyte varixov sa ukázalo úspešné užívať- spoločne s prípravkom

VARIXOL 100 - € 12,50 (má adstringentný efekt listnatec tŕnitý a ďalšie látky)

RESVERATROL 120 - € 9,50

MEGAKOMPLET+ 100 - € 8,80

Táto zostava vznikla za veľa rokov skúseností a najnovšieho výskumu, ktorý v Čechách úspešne zaviedol do praxe Mudr. Erben.

Je to kombinácia na obnovenie priechodnosti, pružnosti a pevnosti ciev a vychádza z novoobjaveného princípu pôsobenia lyzínu, prolínu, megaskorbickej terapie a regulácie homocisteínu. Významne zvyšuje tvorbu kolagénu v tele, čím pôsobí regeneračne aj na pokožku.

Priniesla ohromné výsledky – cievy sa znova stali pružné, priechodné a krvný tlak klesol natrvalo na normal. Nie iba počas užívania. oblasť uplatnenia : kŕčové žily , popraskané cievy, srdcový infarkt , pokožka , kĺby , chrbtica.

 

Zostava proti vírom,baktériám a plesniam
ANTI V 100 – € 14,80; Podporné prípravky : GASTROOPTIMAL 100 - € 13,80 pri výskyte helikobakteru (opakované bolesti žalúdka)
ENZÝMKOMPLEX 120 – € 16,00 (pri súčasných tráviacich problémoch) YUCCA +100 – € 11,60 , REGEN 300 - € 28,50 pri komplexnej očiste. Zostava používaná pri vírusoch, baktériách a helikobaktere (bolesť žalúdka, hlavy, nutkanie na zvracanie).

Obsahuje 5 mimoriadne účinných látok, kde dominuje extrakt z badiánu (na základe ktorého sú vyrábané aj nové antivirotiká)

Extrakt z grepových jadier a ďalšie vzájomne synergicky mimoriadne dobre pôsobiace prírodné látky. Vírusy a baktérie môže zabiť antivír, antibakteriálny orientovaný prípravok Anti V, v ktorom je týchto 5 účinných látok proti vírom a baktériám.

1.krok: Zlikvidovať, oslabiť nebezpečné

víry a baktérie v žalúdku a nečakať, pokiaľ sa z toho rozvinie črevná chrípka alebo nejaký iný vážny problém, poskytneme tak aj imunitnému systému väčší priestor na mobilizáciu.

2.krok: obnoviť v žalúdku rovnováhu, ktorá nedovolí premnožovať sa helicobacteru, ktorý býva častou príčinou bolesti žalúdka a žalúdočných vredov – Gastrooptimal.

Gastrooptimal je najlepšie použiť pri prvej malej bolesti žalúdka, ktorá je opakovaná. Ak zjete niečo, s čím si váš tráviaci trakt nevie poradiť použite Enzýmkomplex.

Ak doplníte prípravok Yucca, zostava poslúži pri očiste od plesní a parazitov nežiadúcich látok v organizme.

U vážneho výskytu parazitov - MMS.

Život ochraňujúce a rozvíjajúce zostavy prírodných látok, skúsenosti s používaním prírodných látok, prebudenie vedomia a jeho správne používanie pri seba pestovaní dokážu spolu hotové zázraky.

Skúsenosti, najnovšie informácie a kombinácie progresívnych zostáv prírodných látok sú zhromažďované, skúmané a optimalizované v nových prípravkoch a pohotovo vyrábané uceleným systémom EU Tachyon Technology Pharm s 30 – ročnou tradíciou.

Motýlí Dom (Hotel Galéria) je súčasťou tohoto nezvyčajného projektu, je prostredím pre získavanie osobných skúseností a má akreditované vzdelávanie na tvorivé pestovanie krásy, mladosti, zdravia a intelektuálnych kvalít. Jednotlivé zostavy sú k dispozícií na recepcii hotela za mimoriadne priaznivú cenu.

Všetky uvedené informácie sú komplexom skúseností lekárov, liečiteľov, pránikov, umelcov a expertov na top životný štýl.

Objasňujú ako sa stať autorom seba a nezasahujú do lekárskej starostlivosti.

 

Zostava pre rozvoj duševných kvalít, zdravia a fyzickej krásy (osobné kvality, postava, vzhľad, duševná energia)
Aktiv Stem, Prana Harmony, Informačne kvantovo homeopaticky srdiečko s kvantovo aktivovaným parfémom AFRODI 100 - € 14,00, AKTIV STEM+ 120 - € 22,10 - podpora opravy DNA, ASWAGANDA EX.100 - € 7,50 BEAUTYDERM ENZÝM - € 15,00

NATUR STIM HGH 200 - € 16,90

PRSIA LÍNIA 100 - € 27,00

SUPRASEX 60 - € 15,20

ZRAK NATUR 100 – € 9,80

ZELENÁ KÁVA 200 - € 17,90

VITAMÍN B12 100 – € 8,00

TOP LÍNIA 100 - € 16,80

PRSIA LÍNIA 100 - € 27,00

MELATONÍN INSO 60 - € 12,50

VITAMÍN D3 100 - € 8,50

HARMONY PRÁNA - € 9,70

Ošetrená Vôňa JAZMÍN – RUŽA – ORCHIDEA - € 12,50 – pre osvojovanie si spojenia vôní so stavmi vedomia

BIOINFORMAČNE OŠETRENÁ VODA - € 10,80

- pre osvojenie si stavov vedomia, učenie sa ich zaznamenávať a prenášať do nápojov

Ak ste príliš mladí a niektorých hormónov máte menej, rastlinné hormóny ich doplnia, ovplyvní to postavu, jej vzrast a jej charakter typicky ženskej alebo mužskej postavy. A ak ste starší, nahradia pokles hormonálnych hladín a spomalia starnutie.

-Informácie o aktivitách, možnostiach, novinkách a podujatiach v Bratislave

-Možnosť sprístupnenia videí, výnimočných prednášok, hudby pre Váš smartfón /na recepcii/

-Mapy, taxi služby, zaujímavé miesta Bratislavy, autobusové, vlakové, lodné spojenia

-Využitie doplnkov výživy a ich účinných látok

-Skúsenosti s odstraňovaním príčin zdravotných problémov a zvýšenie kondície, imunity,

– K dispozícií novinky pre krásu a zdravie : Výber účinných kombinácií 100 prírodných látok využívajúcich klasickú aj alternatívnu medicínu, orientované na maximálnu účinnosť, bez návykovosti pri minimálnej cene.

– Vedecké články, vybrané vône, ich vplyv na vedomie, knihy na rozvoj osobnosti, hudba, obrazy, filmy na tvorbu prostredia

– Obrazy, dvere a interiérové prvky ako obrazy na vyladenie interiéru a Feng-shui

– Možnosť namodelovania inšpirujúceho prostredia bytu, pracoviska pre aktívne pestovanie pozoruhodných vlastností a rozvíjanie zmyslu pre krásu a osobné šťastie.

– Získanie poznatkov a skúseností s používaním vedomia (jeho činnosti na kvantovej úrovni) ako najsilnejšieho nástroja pre utváranie budúcnosti pre rozvoj intelektuálnych vlastností.

 

Využitie :)

Možnosti vzdelávania, umenia a nové poznatky z oblasti pestovania zdravia, krásy a mladnutia. Možnosti maľovania vlastného alebo spoločného obrazu inšpirované galériou hotela, ktorá je hlavnou časťou Motýlieho domu. Možnosť absolvovať pri pobyte alebo návšteve hotela priamo pohovor na prihlásenie sa do zábavnej formy vzdelávania na pestovanie krásy, zdravia a mladnutia.

Finančne celkom nenáročné vzdelávanie s významným, pozoruhodným a osobným prínosom. PODMIENKOU JE DOBRÝ ZDRAVOTNÝ STAV na odstraňovanie potencionálnych zdravotných problémov a príčin, ktoré by mohli v budúcnosti vzniknúť alebo nastavujú proces starnutia.

 

 

Hotel Gallery: spirit.hotel1@gmail.com