EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSlovakSpanish

Hotel

 

 

hotelHOTEL GALÉRIA BRATISLAVA (“Motýlí Dom”)  sa nachádza v blízkosti Hlavnej železničnej stanice (cca. 5 min.) je vhodným miestom dovolenkového i pracovného pobytu najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú optimálne dopravné spojenie a blízkosť centra mesta (cca. 15 min.)

Hotel je svojim  nápaditým rozprávkovým vzhľadom a avantgardným architektonickým  riešením v súčasnosti raritou Bratislavy.
Hotel je orientovaný na umenie a pestovanie zdravia a krásy. Je zaradený v zozname najunikátnejších stavieb sveta na 45. mieste.

Naši klienti majú možnosť vyskúšať si na vlastnej koži relaxačné pôsobenie moderných abstraktných obrazov priamo na izbe , ktoré boli vybrané na základe pozitívneho pôsobenia na ľudské podvedomie. Obrazy na izbách optimálne pôsobia so zámerom uplatniť silu moderného umenia.
Jednotlivé výtvarné diela sú súčasťou predajných výstav.

Hotel ponúka pre svojich klientov výnimočný bonus, ktorými sú prvotriedne doplnky výživy z výberu 100. najdôležitejších za veľkoobchodné ceny (50% zľavy)!

 

Doplnky stravy, vyladenie psychiky, motivácia umením spolu vytvárajú celkom nové možnosti pre pestvanie krásy, zdravia a novú kvalitu života vôbec:VIDEO
V hoteli sa uskutočňujú prednášky o pránickej výžive s Petrom Starcom, slovenským pránikom:VIDEO

 

Využite :)

Možnosti vzdelávania, umenia a nové poznatky z oblasti pestovania zdravia, krásy a mladnutia. Možnosti maľovania vlastného alebo spoločného obrazu inšpirované galériou hotela, ktorá je hlavnou časťou motýlieho domu. Možnosť absolvovať pri pobyte alebo návšteve hotela priamo pohovor na prihlásenie sa do zábavnej formy vzdelávania na pestovanie krásy, zdravia a mladnutia.

Finančne celkom nenáročné vzdelávanie s významným, pozoruhodným a osobným prínosom. PODMIENKOU JE DOBRÝ ZDRAVOTNÝ STAV na odstraňovanie potencionálnych zdravotných problémov a príčin, ktoré by mohli  v budúcnosti vzniknúť alebo nastavujú proces starnutia.

 

 

Hotel Gallery: info@hotelgallery.eu