EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSlovakSpanish

BONUSY HOTELA

Hotel Galéria Vám ponúka extra služby v podobe doplnkov výživy, predajnej galérii obrazov, dverí a stolových dosiek, maľovanie obrazov, ktoré si môžu vyskúšať páry, rodiny s deťmi, priatelia, knihy – motivačná literatúra na rozvoj osobnosti.

Informácie a návod na využite možností a bonusov pri ubytovaní v Hoteli Galéria – Spirituálne centrum kvantového vedomia:

Centrum kvantového vedomia- Hotel Galéria je zamerané na používanie individuálneho tvorivého vedomia pre rozvoj zdravia, krásy a celku novo objaveného fenoménu pránickej výživy. S ňou spojeného zachovania a obnovovania mladosti, osobnej príťažlivosti a jej kvalít.

Centrum ponúka možnosť investičnej zábavnej vzdelávacej turistiky vláčikom na investovanie a pretváranie seba a svojich vlastností zábavného nadobúdania nových poznatkov a schopností, napr. byť zdravý, krásny. Pozoruhodné objavovanie a zakotvovanie nových kvalít sa uskutočňuje vo viac-členných krúžkoch, kde sú členovia skupinky začleňovaný podľa perspektívy vzájomného obohacovania sa.

Prezrite si info na internetovej stránke www.tachyonnatur.sk alebo plagátik, v ktorom nájdete návod na použitie informačnej tabule Centra kvantového vedomia, kde sa ešte pred pobytom môžete oboznámiť s možnosťami a výhodami pobytu a taktiež jeho všetkými bonusmi.

Pri rezervácii môžete uviesť svoj záujem o začlenenie do študijnej skupinky zábavného sebadotvárania podľa vlastnej preferencie.

Spoločný cieľ pre všetky študijné skupinky je nadobudnutie základnej gramotnosti na používanie individuálneho tvorivého vedomia jednotného s vedomím celku. Vyberanie a vylaďovanie živých realít a ich materializovanie je na úrovni buniek. Naplnenie sa pocitom blaženosti s prežívania lásky, tvorenia dieľ a happy- riešení.

Podklady v podobe najnovších poznatkov z kvantovej fyziky pred tvorivým individuálnym vedomím a všetkými formami umenia formujúcimi nádhernú príťažlivú osobnosť sú permanentne aktualizované s ohľadom na ich reálnosť a príjemné uskutočňovanie.

Informácie o doplnkoch výživy môžete nájsť na internetovej stránke, www.multivitamins.sk a taktiež aj ich optimálne uplatnenie s možnosťou využitia poradne Centra kvantového vedomia, ktoré Vám ponúkame ako bonus ubytovania.