EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSlovakSpanish

SKRÁTENÉ UBYTOVANIE

znížená cena dohodou
podľa frekvencie opakovaného využívania skráteného ubytovania a sezóny

Hotel Galéria *** Bratislava Vám ponúka i skrátené ubytovanie v 1, 2, 3, 4-lôžkových izbách, v mezonetovom apartmáne s tromi terasami, či v meditačnej pyramíde. Tieto priestory sú špeciálne ladené tak, aby ste sa cítili čo najpríjemnejšie, nehovoriac o oveľa výhodnejších cenách. Ubytovanie v Hoteli Galéria *** Vám prinesie závan umenia v podobe abstraktných obrazov, dverí a stolových dosiek, za účelom prezentácie vplyvu prostredia na formovanie osobnosti a pestovanie osobných kvalít umením. Ubytovanie u nás je pre každého jednoduchý spôsob, ako vybočiť z bežného stereotypu uponáhľaného života.

DSC01980

  •  OFFICE IZBA je vhodná pre pracovné pohovory a stretnutia; k dispozícii: tlačiareň, free wifi, konferenčný stôl; k zapožičaniu: plátno, projektor
  • HARMONY IZBA je harmonicky vyladený priestor, vhodný predovšetkým pre romantických ľudí, pre ktorých je táto umelecká forma ubytovania potravou pre ich romantické duše
  • PYRAMÍDA (pre meditačné stretnutia dvojíc a skupiniek pre spoločné meditácie, zdeľovanie nových poznatkov a skúseností, mentálne cvičenia s podporou pyramidálnej energie- stretnutia ľudí v neformálnej priateľskej atmosfére meditačnej pyramídy)
  • APARTMÁN pre fotenie bookov, nahrávanie videoklipov; výtvarne vyladené prostredie, vytvára silnú atmosféru pozadia pri fotení, výhľad na celé mesto z troch strán apartmánu dodáva poterbný rozmer slobody.

V prípade záujmu o skrátené ubytovanie, nás neváhajte kontaktovať.

Ak máte špeciálne požiadavky podeľte sa o ne s nami.