EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSlovakSpanish

Cenník- osobnostné vzdelávanie

Poznávanie seba, objavovanie svojich nesmiernych možnosti je pokračovaním  klasického vzdelania  s cieľom rozvinúť intelektuálne a duševné schopnosti, naučiť sa použivať životné situácie na prebudenie a rozvinutie svojho ohromného potenciálu, na objavovanie seba.  Mnohé činnosti, ktoré bežne vykonávame môžu dobre slúžiť na nepretržité tvorenie a hneď aj používanie výnimočných vlastnosti nových schopnosti a osobných kvalít – AKTÍVNE PESTOVANIE ZDRAVIA, KRÁSY A MLADOSTI.

Vzdelávanie je vhodné:

  • pre široké spektrum záujemcov o odborný prístup k pestovaniu a vytváraniu osobných kvalít a schopností k uskutočňovaniu ideálov mladosti, krásy a zdravia.
  • pre ľudí s chronickými zdravotnými problémami – napr. alergie, astma, diabetes, nadváha, znížená imunita a pod., – ich odstránenie sa spája so zdravým životným štýlom, duchovnou vyrovnanosťou, odbúraním stresu, a pochopením princípov kvantovej fyziky a jej účinkov na spúšťanie nových transformačných procesov
CENNÍK
15€/os./deň

 

Vzdelávanie je certifikované v rámci zdravého životného štýlu, zvyšovania osobnostných kvalít a úspešnosti v zamestnateľnosti certifikátom Ministerstvom Školstva, Vedy a Výskumu SR, pričom môžete získať diplom o nadobudnutí vzdelania 1, 2.alebo 3. stupňa.