Ako nás nájdete

Hotel Galéria** sa nachádza  na Vančurovej ulici č. 1, Bratislava, v bezprostrednej blízkosti Hlavnej železničnej stanice (500 metrov) a iba 1,7 km od historického centra mesta.

RAIL EUROPE – európske železnice

GPS súradnice: 48.1598073,17.1072901

Kontakt na našu recepciu je:
+421 / 254 777 817
+421 / 917 632 452

 

 

Navigácia zo smeru Praha – ČR / from PRAGUE

Navigácia zo smeru VIEDEŇ / from VIENNA

Navigácia zo smeru Trenčín

Navigácia z HLAVNEJ ŽELEZNIČNEJ STANICE / from MAIN TRAIN STATION on foot

Navigácia z AUTOBUSOVEJ STANICE / from BUS STATION

Navigácia z LETISKA Bratislava / from AIRPORT

  • Chôdza pešo od Hlavnej železničnej stanice (cca 6 min.): Z pred vchodu stanice pôjdete doľava, prejdete okolo lekárne Dr. MAX, zídete dolu schodmi, dôjdete k ceste a zabočíte vľavo pod železničný most a za mostom pôjdete doľava hore do miernej zákruty. Po pár metroch zbadáte na rohu ulice farebný abstraktný dom – to je Hotel Galéria :). Vyjdete kúsok hore kopcom k hlavnému vchodu a zazvoníte na zvonček na dverách.

Mapa do Hotela

  • Druhou variantou je prechod priamo cez  Hlavnú železničnú stanicu (pred tabuľou odchodov pôjdete doľava, zídete po schodoch dole- popri toaletách, na konci podchodu vyjdete po schodoch doprava, potom rovno a zabočíte vľavo, prejdete cez budovu 2 poschodia a vyjdete priamo pred našim hotelom).366-saloun-hlavna-stanica

 

  •  V prípade, že sa potrebujete dopraviť do hotela, kontaktujte prosím našu recepciu, ktorá Vám túto službu s potešením zabezpečí.