EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSlovakSpanish
<div class="dcp_content_title">Home izby 1</div>
1
1 – lôžková izba
2
2 – lôžková izba
3 – lôžková izba
<div class="dcp_content_title">Home ibzy 2</div>
4
4 – lôžková izba
APARTMÁN
DORMITORY

Hotel Galéria – MOTÝLÍ DOM

Best accommodation in Bratislava Last minute-premium / Najvýhodnejšie ubytovanie v Bratislave

Bonus dňa /Bonus of the day ;-)
1-lôžková izba / 1-bedded room 29,00€ 2-lôžková izba / 2-bedded room 39,00€ 3-lôžková izba / 3-bedded room 48,00€ 4-lôžková izba / 4-bedded room 54,00€

HOTEL GALÉRIA TACHYON *** BRATISLAVA

Pranie pre hostí cena : 1 pračka 9,00€ polovičná várka 5,00€ / Wash for guests price: 1 washing machine 9,00 € half batch 5,00 €

https://www.stream.cz/um/10020365-hotel-umelecke-dilo

Hotel Galéria Tachyon ** – “Motýlí Dom” Bratislava sa nachádza v blízkosti Hlavnej železničnej stanice (len 5 min. peši) a je vhodným miestom dovolenkového i pracovného pobytu aj pre tých, ktorí vyhľadávajú optimálne dopravné spojenie a blízkosť centra mesta.

Hotel svojim nápadným rozprávkovým vzhľadom a avantgardným architektonickým riešením je v súčasnosti raritou Bratislavy, ktorú si takmer žiaden turista nenechá ujsť.

Hotel je orientovaný na umenie a pestovanie zdravia a krásy. Je zaradený v zozname najunikátnejších stavieb sveta na 45. mieste.

Hotel ponúka atraktívne ekonomické ubytovanie vo farebných 1, 2, 3, 4-lôžkových izbách. Pre náročnejších klientov je k dispozícii vychýrený štýlový apartmán s dvomi poschodiami a 3 terasami. Očarí Vás aj útulná meditačná pyramída s možnosťou skupinového ubytovania.

Osobná poradňa pre zdravie, krásu, úspech, intelektuálne schopnosti.

Ako si vy alebo vaše deti môžu zvyknúť jednoducho ľahko a spontánne používať svoje vedomie pri vzdelávaní pestovaní intelektuálnych schopnosti osobnej originality a príťažlivosti príjemného vzhľadu/krásy a zdravia vďaka využívaniu najnovších poznatkov vedy a umenia.

Hotel Galéria Bratislava ponúka prostredie pre krásu a zdravie so špeciálnou výrobou a výberom zo 100 vo svete najúspešnejších prípravkov koncipovaných na základe poznatkov liečitelov a terapeutov.
Poskytujeme odbornú kondičnú poradňu na základe klasickej a alternatívnej medicíny zameranej na rozvinutie telesnej krásy a kondície.
Súčasťou je vypracovanie projektu optimálneho užívania chýbajúcich účinných látok: minerálov, vitamínov, enzýmov, rastových hormónov a ďalších vybraných rastlinných extraktov a návrh úpravy stravovania.

Bonus pre hostí hotela- 50% zľava z najnižších cien na jeden vybraný doplnok výživy. Stačí ak sa preukážete platným bločkom o zaplatení objednaného nápoja, jedla alebo samotného ubytovania v hoteli. Odporúčame doplnok výživy Antivir – extrakt z účinných látok grepových jadier a badiánu, ktorý slúži ako prírodná ochrana proti vírusom a baktériám.

Využite zdieľanie informácií a vôňu na recepcii : Hotel Galéria Vám ponúka na recepcii cielene informačne ošetrenú vôňu na vyjadrenie vzťahov a harmonickej komunikácie. Možnosť vybratia vôňe, ktorá Vám najviac vyhovuje :)

Hotel Galéria poskytuje ako bonus zdieľanie a odosielanie všetkých noviniek o pobytoch, vzdelávaní v rámci Hotela, taktiež Vám pomôže ako si správne pestovať zdravie, krásu na vytvorenie radostného, pozitívneho prostredia a vzájomnej inšpirácie. Stačí ak pri pobyte alebo návšteve poskytnete svoju e – mailovú adresu alebo nás kontaktujete.

Seminár ako používať svoje kvantové vedomie, doplnky, ich informačné ošetrenie na pestovanie ideálu krásy, mladosti, zdravia, obrazy, interiérové prvky na vyladenie prostredia bytu, kancelárie a výber najnovších správ a poznatkov /používanie kvantového vedomia v bežnom živote na formovanie osobných kvalít / to sa dozviete na bezplatnom neformálnom seminári, pri stretnutí hotelových hostí pri čaji, ktorý je podávaný spolu s odborným výkladom ako použiť hotel krásy, zdravia, mladosti, tvorivého vedomia. Seminár je bezplatný. 

Seminár psycho energoterapie celostnej alternatívnej medicíny, kvantovej terapie pránickej výživy pre lekárov a terapeutov organizuje Tachyon Technology Pharm akreditovaná inštitúcia MŠ SR zameraná na zdravie a životný štýl, výrobca najširšieho sortimentu fytoterapeutických prípravkov na SR ťažiskovo orientovaný na výskum a vzdelávaciu činnosť a na aktívnu starostlivosť o zdravie, kde i samotný zdravotný problém sa môže stať užitočnou motiváciou na vytvorenie schopnosti udržiavať si dobrú zdravotnú a duševnú kondíciu.

Nové vedecké poznatky overené praxou pre neliečiteľné chronické diagnózy v celostnej medicíne život zachraňujúce riešenia umožňujúce aktívne zapojenie pacienta do procesu liečby a  pestovania trvalého zdravia.

Témy semináru:

- využívanie kvantového vedomia zdokonalenej  dvojbodovej  metódy Richarda Bartletta na spúšťanie procesov omladzovania aktiváciou  kmeňových buniek

- používanie kvantového vedomia, kvantovej terapie pri liečbe chronických diagnóz

- zoznámenie sa s výberom 100 najdôležitejších kombinácií fytoterapeutík špeciálne ošetrených novou kvantovo – homeopatickou metódou s pozoruhodnými výsledkami a  ich poskytnutie za mimoriadne priaznivé ceny

- nové skúsenosti s jednoduchým zavádzaním pránickej výživy do praxe ako unikátnej liečebnej metódy umožňujúcej efektívne využiť silnú motiváciu spustenú neliečiteľnými ochoreniami

- prenos živej reality od výnimočne krásnych a zdravých ľudí do procesu terapie a aktívneho pestovania krásy, mladosti a zdravia

- motivácia vybraným umením a vyladenie prostredia k prevencii a aktívnemu pestovaniu zdravia a krásy

 

Motýlí dom je tu pre Vás pripravovaný už 30 rokov. Autor Motýlieho domu je zároveň tvorcom nového prúdu umenia a so svojím tímom sa nepretržite venuje výberu a tvoreniu umenia motivujúceho pestovanie nových osobných kvalít, praktickému uplatňovaniu nových vedeckých poznatkov, umožňujúcich zvyšovať tvorivosť a využívať vedomie na rozvíjanie ideálu krásy, mladosti a zdravia intelektuálnych schopností (mužského / ženského) šarmu a hojného pránického vyživovania. Umenie predstavuje novodobý prostriedok, nový prúd pre dotváranie inšpirujúceho prostredia, bytu, pracoviska /obrazy, stoly, dvere, interiérové prvky/ pre doladenie interiéru a zároveň ako zdroj informácií a pocitov, umožňujúcich rozvíjať svoju tvorivosť, vnímať a používať svoje vedomie ako oslobodzujúcu, tvorivú nadstavbu mysle.

Rovnako už 30 rokov funguje osobitný tím s vlastnou komornou výrobou doplnkov výživy, zriadenou za účelom cenovej dostupnosti, nenávykovosti a ich vysokej účinnosti. Komorná výroba využíva plnohodnotné množstvá a kombinácie účinných látok z cca 200 prírodných extraktov a byliniek na efektívne odstránenie príčin zdravotných problémov, vyladenie kondície a mentálnych schopností spolu s uplatnením najnovších poznatkov klasickej a alternatívnej medicíny. Odborný tím úzko spolupracuje s profesionálnymi terapeutmi, výživovými poradcami a priebežne sa venuje objavovaniu noviniek alternatívej medicíny zvyšujúcich efekt (bioinformačné ošetrenie, tachyonizácia), ich certifikovaniu a zaradeniu do výroby.

Ako môžete využiť pobyt v Motýlom dome na svoje obohatenie?

-Informácie o aktivitách, možnostiach, novinkách a podujatiach v Bratislave

-Možnosť sprístupnenia videí, výnimočných prednášok, hudby pre Váš smartfón /na recepcii/

-Mapy, taxi služby, zaujímavé miesta Bratislavy, autobusové, vlakové, lodné spojenia

-Využitie doplnkov výživy a ich účinných látok

-Skúsenosti s odstraňovaním príčin zdravotných problémov a zvýšenie kondície, imunity

- K dispozícií novinky pre krásu a zdravie : Výber účinných kombinácií 100 prírodných látok využívajúcich klasickú aj alternatívnu medicínu, orientované na maximálnu účinnosť, bez návykovosti pri minimálnej cene.

- Vedecké články, vybrané vône, ich vplyv na vedomie, knihy na rozvoj osobnosti, hudba, obrazy, filmy na tvorbu prostredia

-Obrazy, dvere a interiérové prvky ako obrazy na vyladenie interiéru a Feng-shui

- Možnosť namodelovania inšpirujúceho prostredia bytu, pracoviska pre aktívne pestovanie pozoruhodných vlastností a rozvíjanie zmyslu pre krásu a osobné šťastie.

-Získanie poznatkov a skúseností s používaním vedomia (jeho činnosti na kvantovej úrovni) ako najsilnejšieho nástroja pre utváranie budúcnosti pre rozvoj intelektuálnych vlastností.

 

 

ČAJ O 21:30

Spoločenské podujatie čaj o 21,30 zameraný na pestovanie zdravia, krásy, mladosti, intelektuálnej schopnosti silnej harmonickej ženskej osobnosti, objavenie modelu správneho prostredia, správnej práce pri uskutočňovaní týchto pozoruhodných vlastností a ich konkrétnych možností v prostredí, kde si možno rozvíjať komunikáciu s ľuďmi podobného zamerania na aktívne sebapoznávanie a využitie vedeckých poznatkov a umenia.

Pre viac info na tel : 0917 632 452

 

NOVINKA!!! Realizačné Štúdio, až na úrovni využívania kvantového vedomia v kombinácií so starostlivosťou o krásu, zdravie, mladnutie a intelekt.

Novo- otvorené komplexné zariadenie spájajúce všetky podstatné nástroje a prostriedky: výber 100 najdôležitejších doplnkov výživy na odstraňovanie príčin zdravotných problémov, najnovších vedeckých poznatkov o seba dotváraní, vylaďovanie osobnosti a intelektu až na úrovni kvantového vedomia.

Príďte k nám okúsiť nové služby, ako napr. kaderníctvo, nechtový dizajn, hypnóza, liečitelstvo a mnoho iného. Sme salón zameraný na krásu, zdravie a mladnutie.

U nás dostanete starostlivosť od profesionálov za najnižšie ceny v meste, získate nové poznatky o gramotnosti práce s vedomím, odnaučte sa od zlozvykov ako je napr. fajčenie, prejedanie sa,…

BONUS : Skúsená poradkyňa Vám poradí a pomôže pri problémoch ako je napr.: padanie vlasov, vytváranie vrások a ďalšie. Krása prichádza z vnútra a na tieto problémy jedine u nás dostanete na výber z viac ako 100 druhov doplnkov výživy. Pre každého klienta vyberieme osobitne produkt, ktorý bude na jeho daný problém najúčinnejší. Dámy a páni neváhajte a príďte omladnúť, nabrať sebavedomie a vzdelanie zároveň.

Kaderníctvo

Kaderníctvo

*Informácia pre navštevníkov stránky. Ak máte zaujímavý recept z oblasti zdravej výživy a chcete ho ponúknuť účastníkom vzdelávania zdravého životného štýlu a rozvoja výnimočných vlastností, zvoľte si akýkoľvek termín od pondelka do piatku pre svoju prezentáciu spojenou s prípadnou možnosťou predaja špecialít, ktoré budete prezentovať.


  • HOTEL GALÉRIA VÁM PONÚKA:

UBYTOVANIE

ubytovanie zmenšený

DOPLNKY VÝŽIVY

DV zmenšný

INTERIÉROVÉ PRVKYinteriérové prvky zmenšený ELEKTROBICYKLEBycikle zmenšený
KNIHYknihy výber MAĽOVANIEMaľovanie zmenšený

 

HOTELOVÉ BALÍKY

hotelové balíky

MIMORIADNE AKCIEBlackF

PODUJATIA ZDRAVIE A KRÁSA

american health and beauty

PODUJATIA BRATISLAVAPodujatia BA

 

 

 

 

S ubytovaním si nemusíte robiť starosti, Vašu rezerváciu Vám potvrdíme telefonicky alebo e-mailom a po celú dobu ubytovanie sa o Vás postaráme. Rezerváciu môžete uskutočniť na telefónnom čísle: (+421)2 547 77 817 alebo mailom: info@hotelgallery.eu, využiť však môžete aj náš rezervačný formulár. Po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať pre potvrdenie objednávky.

  • Ubytovanie je možné medzi 14:00 hod. – 20:00 hod / s výnimkou dohodnutého neskoršieho príchodu. Platba prebieha v hotovosti, pri príchode na hotel. Platba kartou u nás nie je možná.
  • Opustiť izbu môžete aj v podstatne neskorších popoludňajších hodinách, v závislosti od obsadenosti hotela. Check out : do 12:00hod. Neuhradené rezervácie rušíme o 18:00 hod.
  • Možnosť zabezpečenia TAXI- Postaráme sa o Vás hneď ako sa ocitnete v Bratislave. Stačí iba kontaktovať recepciu.
  • Pozrite si naše okolie.
  • V prípade potreby zrušte rezerváciu najneskôr do 48 hodín pred príchodom. V prípade, že rezerváciu nezrušíte v tomto čase, bude Vám vyfaktúrovaných 50% z celkovej ceny rezervovaného pobytu.

REZERVÁCIE mailom: info@hotelgallery.eu, alebo telefonicky na č. 00421 / 254 777 817, 00421 / 917 632 452

Viac informácií…

<div class="dcp_content_title"></div>
Recenzie hostí!
<div class="dcp_content_title"></div>