EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSlovakSpanish
<div class="dcp_content_title">Home izby 1</div>
1
1 – lôžková izba
2
2 – lôžková izba
3 – lôžková izba
<div class="dcp_content_title">Home ibzy 2</div>
4
4 – lôžková izba
APARTMÁN
DORMITORY

Hotel Galéria – MOTÝLÍ DOM

Vitajte!

HOTEL GALÉRIA TACHYON **  BRATISLAVA

https://www.stream.cz/um/10020365-hotel-umelecke-dilo

Hotel Galéria Tachyon ** – “Motýlí Dom” Bratislava sa nachádza v blízkosti Hlavnej železničnej stanice (len 5 min. peši) a je vhodným miestom dovolenkového i pracovného pobytu aj pre tých, ktorí vyhľadávajú optimálne dopravné spojenie a blízkosť centra mesta.

Hotel svojim nápadným rozprávkovým vzhľadom a avantgardným architektonickým riešením je v súčasnosti raritou Bratislavy, ktorú si takmer žiaden turista nenechá ujsť.

Hotel je orientovaný na umenie a pestovanie zdravia a krásy. Je zaradený v zozname najunikátnejších stavieb sveta na 45. mieste.

Hotel ponúka atraktívne ekonomické ubytovanie vo farebných 1, 2, 3, 4-lôžkových izbách. Pre náročnejších klientov je k dispozícii vychýrený štýlový apartmán s dvomi poschodiami a 3 terasami. Očarí Vás aj útulná meditačná pyramída s možnosťou skupinového ubytovania.

Hotel Galéria Bratislava ponúka prostredie pre krásu a zdravie so špeciálnou výrobou a výberom zo 100 vo svete najúspešnejších prípravkov koncipovaných na základe poznatkov liečitelov a terapeutov. Poskytujeme odbornú kondičnú poradňu na základe klasickej a alternatívnej medicíny zameranej na rozvinutie telesnej krásy a kondície. Súčasťou je vypracovanie projektu optimálneho užívania chýbajúcich účinných látok: minerálov, vitamínov, enzýmov, rastových hormónov a ďalších vybraných rastlinných extraktov a návrh úpravy stravovania.

Bonus pre hostí hotela- 50% zľava z najnižších cien na jeden vybraný doplnok výživy. Stačí ak sa preukážete platným bločkom o zaplatení objednaného nápoja, jedla alebo samotného ubytovania v hoteli. Odporúčame doplnok výživy Antivir – extrakt z účinných látok grepových jadier a badiánu, ktorý slúži ako prírodná ochrana proti vírusom a baktériám.

Využite zdieľanie informácií a vôňu na recepcii : Hotel Galéria Vám ponúka na recepcii cielene informačne ošetrenú vôňu na vyjadrenie vzťahov a harmonickej komunikácie. Možnosť vybratia vôňe, ktorá Vám najviac vyhovuje :)

Hotel Galéria poskytuje ako bonus zdielanie a odosielanie všetkých noviniek o pobytoch, vzdelávaní v rámci Hotela, taktiež Vám pomôže ako si správne pestovať zdravie, krásu na vytvorenie radostného, pozitívneho prostredia a vzájomnej inšpirácie. Stačí ak pri pobyte alebo návšteve poskytnete svoju e – mailovú adresu alebo nás kontaktujete.

Ak máte záujem o bonus vzdelávania v Hoteli a pridanú hodnotu vzdelávania, neváhajte Nás informovať. Obvyklá komerčná hodnota vzdelávania sa pohybuje od 150 – 300 €.

Čaj o 21:00 hod

Time at 09:00 pm

NOVINKA!!! Realizačné Štúdio, až na úrovni využívania kvantového vedomia v kombinácií so starostlivosťou o krásu, zdravie, mladnutie a intelekt.

Novo- otvorené komplexné zariadenie spájajúce všetky podstatné nástroje a prostriedky: výber 100 najdôležitejších doplnkov výživy na odstraňovanie príčin zdravotných problémov,  najnovších vedeckých poznatkov o seba dotváraní, vylaďovanie osobnosti a intelektu až na úrovni kvantového vedomia.

Príďte k nám okúsiť nové služby, ako napr. kaderníctvo, nechtový dizajn, hypnóza, liečitelstvo a mnoho iného. Sme salón zameraný na krásu, zdravie a mladnutie.

U nás dostanete starostlivosť od profesionálov za najnižšie ceny v meste, získate nové poznatky o gramotnosti práce s vedomím, odnaučte sa od zlozvykov ako je napr. fajčenie, prejedanie sa,…

BONUS : Skúsená poradkyňa Vám poradí a pomôže pri problémoch ako je napr.: padanie vlasov, vytváranie vrások a ďalšie. Krása prichádza z vnútra a na tieto problémy jedine u nás dostanete na výber z viac ako 100 druhov doplnkov výživy. Pre každého klienta vyberieme osobitne produkt, ktorý bude na jeho daný problém najúčinnejší. Dámy a páni neváhajte a príďte omladnúť, nabrať sebavedomie a vzdelanie zároveň.

Kaderníctvo

Kaderníctvo

*Informácia pre navštevníkov stránky. Ak máte zaujímavý recept z oblasti zdravej výživy a chcete ho ponúknuť účastníkom vzdelávania zdravého životného štýlu a rozvoja výnimočných vlastností, zvoľte si akýkoľvek termín od pondelka do piatku pre svoju prezentáciu spojenou s prípadnou možnosťou predaja špecialít, ktoré budete prezentovať.


  •       HOTEL GALÉRIA VÁM PONÚKA:

UBYTOVANIE

ubytovanie zmenšený

DOPLNKY VÝŽIVY

DV zmenšný

INTERIÉROVÉ PRVKYinteriérové prvky zmenšený ELEKTROBICYKLEBycikle zmenšený
KNIHYknihy výber MAĽOVANIEMaľovanie zmenšený

 

HOTELOVÉ BALÍKY

hotelové balíky

 MIMORIADNE AKCIEBlackF

PODUJATIA ZDRAVIE A KRÁSA

american health and beauty

PODUJATIA BRATISLAVAPodujatia BA

 

 

 

 

S ubytovaním si nemusíte robiť starosti, Vašu rezerváciu Vám potvrdíme telefonicky alebo e-mailom a po celú dobu ubytovanie sa o Vás postaráme. Rezerváciu môžete uskutočniť na telefónnom čísle: (+421)2 547 77 817 alebo mailom: info@hotelgallery.eu, využiť však môžete aj náš rezervačný formulár. Po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať pre potvrdenie objednávky.

  • Ubytovanie je možné medzi 14:00 hod. – 20:00 hod / s výnimkou dohodnutého neskoršieho príchodu. Platba prebieha v hotovosti, pri príchode na hotel. Platba kartou u nás nie je možná.
  • Opustiť izbu môžete aj v podstatne neskorších popoludňajších hodinách, v závislosti od obsadenosti hotela. Check out : do 12:00hod. Neuhradené rezervácie rušíme o 18:00 hod.
  • Možnosť zabezpečenia TAXI- Postaráme sa o Vás hneď ako sa ocitnete v Bratislave. Stačí iba kontaktovať recepciu.
  • Pozrite si naše okolie.
  • V prípade potreby zrušte rezerváciu najneskôr do 48 hodín pred príchodom. V prípade, že rezerváciu nezrušíte v tomto čase, bude Vám vyfaktúrovaných 50% z celkovej ceny rezervovaného pobytu.  

REZERVÁCIE mailom: info@hotelgallery.eu, alebo telefonicky na č. 00421 / 254 777 817, 00421 / 917 632 452

 Viac informácií…

<div class="dcp_content_title"></div>
Recenzie hostí!
<div class="dcp_content_title"></div>